Послам G7 теж набридло

Post Image

Сьогодні відбулася закрита зустріч послів G7 з керівником НАБУ Ситником та керівником САП Холодницьким. Їм вставляли пістони.

"Посол Великої Британії Джудіт Гоф критикувала Артема Ситника за зайвий піар у роботі НАБУ. Її підтримав посол ЄС Х'юг Мінгареллі, який говорив, що посли продовжують підтримувати антикорупційні органи України, але їм не можна впадати в політику".

"Мінгареллі і посол Британії були доволі жорсткими. Вони дали зрозуміти Ситнику, що треба працювати "тихіше", — зазначив один із співрозмовників ТСН.

"Необхідно більше професіоналізму з вашого боку і менше піару, перш за все — телевізійного", — наводять слова Гоф джерела LB.ua."

"Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель вважає, що відповідальність за конфлікт між силовими гілками влади обопільна — "і ГПУ, і ваша теж". Вислуховуючи думки колег, посол США Марі Йованович не втручалася і лише кивала головою".

Радує, що в G7 не ведуться на популізм і мають реальне уявлення про те, чим дишуть керівники нових антикорупційних органів. Зрештою, виглядає дуже негарно, коли НАБУ і САП танцюють під дудку політико–журналістів з "Української правди" замість того, щоб виконувати свої функції.

Поскаржитись :)