ЯПОНІЯ СПРОСТИЛА ВІЗОВИЙ РЕЖИМ ДЛЯ УКРАЇНИ

Post Image

Буде розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловими цілями, культурних та наукових діячів. Також термін дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум. В доповнення до існуючих одноразовим візами будуть введені багаторазові візи (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різними цілями, у тому числі туризму. У разі самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно буде надавати документи від гаранта", – повідомили в посольстві.

Сериал "Черное зеркало" своеобразно поздравил с Новым годом

Сервис Netflix своеобразно поздравил с наступающим Новым годом и поделился новогодним видео в стилистике сериала "Черное зеркало". В ролике появляются кадры с премьер-министром Великобритании Терезой Мэй, создателем Фейсбука Марком Цукербергом, президентом России Владимиром Путиным, роботами, стычками активистов и полицией. "Есть только один способ попрощаться с 2017-м", — говорится в описании ролика на ютюбе. Премьера 6 новых серий "Черного зеркала" запланирована на 29 декабря

С 2018 года в Украине вводится 12-летнее среднее образование

Post Image

Согласно принятому в сентябре прошлого года "Законом об образовании", начиная с этого года школьники будут учиться 12 лет. В новом законе предусмотрено разделение среднего образования на три уровня: начальное образование длительностью четыре года; базовое среднее образование длительностью пять лет; профильное среднее образование продолжительностью три года.

На автомобілі з Євросоюзу знижено мито

Post Image

Згідно Угоди про України та Євросоюзу, ставки ввізного мита на ряд товарів походженням з країн Євросоюзу поступово знижуються в середньому на 1%. Через 5-7 років вони будуть нульові, як між країнами, що входять до Євросоюзу.

https://24tv.ua/avto_tag2236